1 / 12
Autotransport BOJABO
525.252 €
Цената е фиксна
24.10.2019 18:53

Гази Баба / Скопје

Transport na vozila i gradezni masini
vlecna sluzba
slep sluzba
shlep sluzba
schlep sluzba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075234803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам