1 / 5
Se prodava Blijard Pionner 8
1.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2019 20:35

Гази Баба / Скопје

Se prodava Blijard Pionner 8 , mnogu dobro socuvan kako nov ...
Samite moze da vidite na slikite .... Prv gazda , koristen 1 godina , seuste so fabrichkata choja

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Biojan
Потврден огласувач
071239709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам