Logo

KAWASAKI Z750 2006 REG. 20.09.2020 MK DOK.

Број на оглас: 3407754 | Објавен на: 12.12.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: Z 750

Километри: 45000

Цена: 3.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kawasaki z750 2006 god. Registriran do 20.09.2020 mk dokumenti vo mnogu dobra sostojba, ekstra motor i menuvac.. Napraven servis lanec, zapcanici, filtri i ulje... So orginalen izduv SC PROJECT so mnogu dobar zvuk.. Za poveke inf na tel:078 274 024

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач