Audi a3
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.04.2020 10:45

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Audi a3 1.9 TDI 131hp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

dimisko
Потврден огласувач
077962990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам