1 / 1
Vremenski programiracki tajmer.
450 МКД
26.10.2019 21:34

Скопје Центар / Скопје

Vremenski programiracki tajmer.Ovozmozuva vkjucuvanje i isklucuvanje na razni aparati vo domakinstvoto vo odnapred zdadeno vreme.Raboti 24/7.Maksimalno opteretuvanje 3kW.Isprven. 450

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

PC maticni ploci.

100 МКД

Risiver ITT

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам