1 / 1
Senzor na dvizenjem plafonski.
450 МКД
26.10.2019 21:37

Скопје Центар / Скопје

Senzor na dvizenje plafonski.Registrira dvizenje na covek i vklucuva na primer svetl, alarm ili drug elektricen ured.Koristen ispraven 450

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

FROMM.Umece ljubavi.

1 МКД

Hipnoza, Psihotronka, Parapsihologija

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам