1 / 4
ПРОДАВАМ МАТИЧЕН МЛЕЧ
1 €
23.09.2021 21:25

Куманово / Куманово

propolis 20ml,kapki=100 den
-10gr maticen mlec=3000den
-10gr mlec+ 1kg med=3500den
-1kg priroden med=500den
Porgotovkata na smesata ja pravam na lice mesto pred korisnikot ( naracatelot ).


informacii na telefon: 078 414 258, Dragan.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078414258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам