Logo

Nordic One - Najkvalitetna IPTV vo Evropa

Број на оглас: 3408747 | Објавен на: 19.06.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најдобриот IPTV провајдер!

Најдобриот сервер, без сецкање.
Најбрзо менување на канали.

Live 5000 TV канали
70 МК, 500 Ex-Yu, 320 Albania, 250 Turkey итн.

Фул пакети: Arena Sport FHD, Sport Klub FHD, Tring, CroMax, Bein, SuperSport, HBO, Pink, Sky UK/IT/DE, Dazn, сите најјаки пакети.

Видеотека со најнови филмови, дополнување секој ден со премиери (PRE), со мулти-превод на 8 јазици
Најголема видеотека со Ex-Yu филмови
TOP 250 филмови според IMDB

Бесплатен 24ч тест.

Viber/Whatsapp: +389 70 474 648

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ^^^^^

Потврден огласувач