1 / 1
Audi 100ka 2.0 140ks vo delovi
По Договор
30.12.2022 10:48

Кратово

Gi ima site delovi po ekstra ceni inf na 077 726 148 ima staeno novi amortizeri site 4ri i novi diskovi zadni.Prkam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам