1 / 3
Komplet masina bmw f10 520d
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 19:14

Виница / Виница

Komplet masina za f10 f30 x3 2.0 motor 184k.s.
N47D20C
2013godina
Euro 5
Ispravna sostojba so servisna kniska
Ekstra cena za komplet
Moze zamena, cena zavisi do vasata realnost
Moze i na delovi, vo prilog delovi so ceni vo €
Gol motor -1600
Set -300e
Kompjuter -300
Turbo -300
Alternator -150
Instalacija -300
Grana -200
Senzori ?
Creva ?

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
076569171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам