1 / 4
Komplet masina bmw f10 520d
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 21:20

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Komplet masina za f10 f30 x3 2.0 motor 184k.s.
N47D20C
2013godina
Euro 5
Ispravna sostojba so servisna kniska
Ekstra cena za komplet
Moze zamena, cenata zavisi do vasata realnost
Moze i na delovi, vo prilog delovi so ceni vo €
Glava - 600e
Set zamaec -300e
Dizni i pumpa -400+150
Kompjuter -300
Turbo -300
Alternator -150
Instalacija -300
Grana -200
Egr - 200
Kompresor za klima - 200
Senzori ?
Creva ?

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
076569171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам