1 / 1
Се продава SAUNA BELT
1.000 МКД
27.10.2019 17:12

Аеродром / Скопје

Продавам масажер за тело многу малку користен за повеќе јавете се на 076 454 546

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Zoran Acevski
Потврден огласувач
076454546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам