1 / 3
Давање на локал под наем
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2019 17:44

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

230 m²

Греење:

Струја

Се издава локал под наем на улица "Беличица" 34 Гостивар, поранешен локал на "Сетек" Гостивар.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Agim
Потврден огласувач
070588809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам