1 / 1
Hp Officejet 971 XL CRVEN kertrig / toner / printer
900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 08:35

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

NOV / 971 XL CRVEN kertrig, za Officejet|

Компатибилен со следниве модели:

HP Officejet Pro X451dn Printer
HP Officejet Pro X476dn Multifunction
HP Officejet Pro X476dw Multifunction
HP Officejet Pro X451dw Printer
HP Officejet Pro X576dw Multifunction
HP Officejet Pro X551dw Printer

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078241271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам