Logo

krsenje betoni so Hilta

Број на оглас: 3409592 | Објавен на: 15.06.2020, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


vrsime uslugi so golemi i mali hilti .rusenje na kukji i iskop.uslugi so valjak, bageri i kamioni kiperi.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis

Потврден огласувач