1 / 6
Se prodava zemjiste
50 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 19:47

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

7700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi i kukji. Se naogja vo ubava i nova naselba na 2 km od centarot na Gevgelija. Se prodava cela povrshina. Mozen e dogovor okolu cenata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
075380085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам