1 / 5
Ski oprema za deca i vozrasni
20 €
10.04.2021 11:14

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

GOLEM IZBOR NA SKI OPREMA ZA DECA I VOZRASNI PO EXSTRA CENI UVOZ OD SVAJCARIJA I AVSTRIJA
Detski pantaloni 800den
Vozrasni pantaloni 1.200den
Skafanderi 1.500den
Jakni za vozrasni 1850den
Detski kacigi 1.200den
Farmerki 199den
Pantaloni ženski 199den
Tel: +38970681904

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам