Logo

MERCEDES A 180 CDI 2004 GODINA FABRIKA

Број на оглас: 3413259 | Објавен на: 11.11.2019, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A 180 CDI 2004 GODINA FABRIKA

SE PRODAVA MERCEDES DIZELL VO EXTRA SOSTOJBA SO DOBAR MOTOR DOBRA KAROSERIJA EXTRA ENTERIER SO FULL OPREMA
MOZE PROVERKA NA MAJSTOR PO VASA ZELBA DA SE UVERITE DEKA KOLATA VREDI
KOLATA POSEDUVA 2 ORGINALNI KLUCA

KONTAKT BROJ 071431705
CENA 3900 €

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 DENI

Потврден огласувач