1 / 12
Se prodava plac vo Volkovo
По Договор
27.02.2021 01:12

Карпош / Скопје

Квадратура:

8670 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naogja vo naselba Volkovo, na 100 metri do obikolnicata. So golema povrshina pogodna za izgradba na elitna naselba ili za drugi nameni. Mozna prodazba na del minimum 1000 metri kvadratni. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075699354 / 075604214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам