1 / 9
MAN -12-180 so KRAN I RAMPA
18.000 €
08.08.2022 10:24

Штип / Штип

Prodavam MAN 12-180 so kran ATLAS 125 karaserija 6,20m rampa poteglica za prikolka dobri gumi napraven servis ekstra sostojba registriran
. iNFO NA TEL .
####### 078 422 878 #######

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам