1 / 3
Prodavam modem za kablovski internet Motorola SB5101E
500 МКД
30.10.2019 22:07

Аеродром / Скопје

Prodavam malce koristen modem za kablovski internet Motorola SB5101E.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
070338008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам