Logo

MERCEDES C 250 TD AVTOMATIK REDIZAJN TOP

Број на оглас: 3415462 | Објавен на: 14.11.2019, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 250

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C 250 Td Avtomatik 98 Godina Redizajn so Klima ( Funksionalna ) Kolata e Prezacuvano Stegnato 4 Novi Gumi 3 Kluca Orginal Registriran Zelen Karton Proverka po vas izbor Cena 2300 Eu info 071 280 357

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 XXL

Потврден огласувач