СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК
1 МКД
Цената не е фиксна
05.01.2020 10:06

Неготино / Неготино

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Трајчо
Потврден огласувач
075431320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам