1 / 4
Prodavam zimski jakni
2.500 МКД
10.11.2020 23:41

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Бела

Prodavam zimski jakni golemina XL

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам