1 / 5
Kombe Mercedes sprinter 413
1 €
Цената не е фиксна
26.02.2022 15:50

Гостивар / Гостивар

Se prodava kombe, mercedes sprinter vo odlicna sostojba, 23 sedishta na soobrakjajna i isto tolku i vnatre, nema nikade trulo, skapano, cena po dogovor na telefon.
Ima prostor za dogovor okolu cenata, mozhe i zamena so moja ili vasha doplata.
Povekje informacii na tel.

Tel za kontakt: 070-751-324

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Mukades
Потврден огласувач
70751324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам