1 / 5
Fiat Stilo 1.9 JTD moze celo ili na delovi
1 €
15.09.2022 02:27

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat Stilo 1.9 Jtd 116 ks 2004 stransko moze celo ili na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам