1 / 7
Zvucnik 15' satelit
150 €
Цената е фиксна
06.02.2023 14:44

Битола / Битола

Prodavam 4 zvuvnici 15" bas so driver .marka GSP Cenata e za parce. Site se ispravni. Poveke informacii na Viber ili SMS.CENATA E FIKSNA , BEZ ZAMENI

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам