1 / 12
Perfekten Mercedes-Benz E320CDI Avion vredi dase vidi
6.300 €
Цената не е фиксна
10.11.2019 17:33

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

SE PRODAVA MERCEDES W211 E320 CDI AVANGARDE PANORAMA KROV, PARKING SENZORI NAPRED NAZAD KOZEN ENTERIER EL STAKLA EL NA SEDISTA EL RETROVIZORI AUTOMATIK 2003GOD 224KS REGISTRIRAN DO 20.08.2020GOD IMA 4NOVI GUMI NAPRAVEN SERVIS PRED EDEN MESEC SMENETO ULJE VO MOTOR,SITE FILTRI, ULJE VO MENJAC, NOVA VODNA PUMPA ZATEGACI PREDNICA KAMEN MOZE PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS ZA POVEKE INFO NA TELL 075 926 507 KOJ ZNAE STOE BRZO VOZILO NEKA DOJDI NEKA VIDI RAKETA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Misael
Потврден огласувач
075926507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам