1 / 12
Proizvodi od drvo i metal
1 €
24.09.2022 15:01

Скопје Центар / Скопје

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal:
Masi
Klupi
Drzaci za vino
Ljuljaski
Raftovi i sl.

Kontakt tel: 078 447 883 070 902 724

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Velibor
Потврден огласувач
078447883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам