1 / 12
Germanski pantaloni so lastik br.56,58,60 - plavi i kafeni
700 МКД
28.11.2021 18:53

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

56

Боја:

Сина

pantaloni so lastik na nogavicata. golemina 56,58,60
plavi i kafeni,imat i djep stranicno.
odgovarat otprilika za 110 kg. - 140 kg.
ne treba kratenje,
kupujs i nosis.
pantalonite se uste vo Germanija.
izgleda za nova godina ke bidat dostapni.
cena 700 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам