1 / 6
Snowboard ski zimska jakna komplet
3.600 МКД
11.03.2022 19:13

Кисела Вода / Скопје

Се продава комплет за snowboard во одлична состојба:
- Јакна Special blend Circa големина М Fabric Waterproof: 10,000mm
Fabric Breathability: 10,000g - цена 4000 денари
- Капа Special blend - цена 900 денари
- Ракавици Tresspass - цена 1200 денари

Сите работи се супер сочувани!

Цена на цел snowboard комплет 5.000 денари

Контакт број 070403806


Tags: сноуборд скијање зимска облека snowboard jacket

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070200850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам