Logo

** Fiat Idea 1.3MultiJet 90ks ** 2008god

Број на оглас: 3417248 | Објавен на: 14.11.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Fiat Idea 1.3MultiJet 66kw 90ks 2008god
Nov uvoz od Germanija 🇩🇪 Plateni site davacki do reg
Kolata e vo odlica sostojba Motor Menjac ekstra
Nov Akulmator so garancija
Cenata 2300€
Kes Ekstra Cena

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Caci

Потврден огласувач