1 / 1
Shitet Kompjuter-Pc
180 €
03.11.2019 18:27

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

~~[ALB]~~SHitet Kompjuter ne gjendje te mrekullueshme me Windows 10 te licensuar.
~~[MK]~~Se prodava Kompjuter na odlicna sostojba so windows 10 licensiran.Performansat(performanci):
1.CPU: iNTEL PENTIUM G3220 3.0 GHz
2.GPU: Nvidia GEFORCE GT 630 1gb ddr3
3.MOBO: ASUS H81M-K
4.RAM:1X4GB RAM DDR3 1333MHz
5.HDD: SEAGATE 500 GB 5400RPM
6.PSU:500 W

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Blerim Aliti
Потврден огласувач
071476373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам