1 / 3
Инхалатор сосем нов не користен
2.000 МКД
03.11.2019 20:17

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Инхалаторот е купен во Зегин. Не е никогаш употребуван.
За сите информации звонете на 071852164 Слободанка

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Aleksandar Popovski
Потврден огласувач
070340432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам