1 / 11
RENAULT SCENIC 1.9 DCI 122 ks.2007 god.
1 €
23.03.2023 06:57

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 122 ks.2007 g.
So mnogu oprema i mnogu socuvan.
Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам