1 / 12
Biljard SERVIS
9 МКД
21.06.2022 07:46

Битола / Битола

IZVRSUVAME REMOT I TEHNICKI SERVIZ NA BILJARDI
PROMENA NA PLATNO,MEHANIKA,ZETONJERI,NIVELACII
RSPOLAGAME SO REZERVNI DELOVI SPUNTOVI,ZETONJERI, TOPKI STEKI, PLATNA VO SITE BOI I GOLEMINI

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава од:

benito
Потврден огласувач
071377440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам