Logo

XBOX 360 Controller (Plug & Play kit) dzojstik

Број на оглас: 3418071 | Објавен на: 14.11.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BEZICEN XBOX 360 controller/dzojstik so specijalen punac za nego, mnogu malku koristen i raboti se kako sto treba.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Tomo

Потврден огласувач