1 / 1
ELEKTRICAR NA POVIK
1 МКД
02.07.2022 12:51

Аеродром / Скопје

Elektrika (elektro instalacija), spratni tabli
Servisiranje i cistenje na bojleri
Servisiranje/popravka na elektricni sporeti
Pegli, pravosumkalki
Montaza na sanitarija,cesmi

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
071289930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам