1 / 8
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA
200 €
Цената е фиксна
17.05.2022 09:42

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Boris kidrich

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj benzinska pumpa Shimov (okta)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
070762416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам