1 / 12
AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO
777 €
30.11.2022 13:45

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

- UVOZ NA VOZILA
- PRODAZBA
- ZAMENA
- ODKUP

( vo sekoe vreme 50/60 vozila na lager )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

6500 €

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

8400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам