1 / 4
Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово
90.000 €
28.07.2020 12:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

142 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

272 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово.

Површина 272 м2, објект 142 м2

Стара цена 135000 евра
Нова цена 90000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам