Logo

Playstation 4 - PS4 igri, novi i koristeni

Број на оглас: 3419603 | Објавен на: 14.11.2019, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат игри за PS4, нови и користени:
God of war 4 - користена - ПРОДАДЕНА
Spiderman - користена - ПРОДАДЕНА
COD WWII - користена - ПРОДАДЕНА
Tomb raider definitive edition - 700 денари
Driveclub - 600
The Divison 2 нова, неотпакувана - 1800 денари
Outward day one edition, нова, неотпакувана - 1000 денари
Контакт 078843008, може и на VIBER

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Филип

Потврден огласувач