1 / 10
Апартман за ноќевање
1.200 МКД
Цената е фиксна
09.01.2023 10:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Кочо Рацин 42 Битола

Се издава на ден:
за 1 лице 900 ден.
за 2 лица 1200 ден.
за 3 лица 1800 ден.
за 4 лица 2200 ден.
за 5 лица 2700 ден.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
075205802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам