1 / 6
Trosoben Stan
40.000 €
10.12.2019 22:40

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Risto Krle 2-3/22

Delumno renoviran trosoben stan, zameneta dograma, vnatresna izolacija na ednata spalna soba,komplteno renoviran toalet, terasa, balkon, dve spalni sobi, kujna so trpezarija i dnevna. Opremen ili ne, po dogovor. Kontakt preku Viber 070 783477

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
070783477 - Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам