1 / 12
Se prodava Mercedes Sprinter 316CDI
20.499 €
Цената не е фиксна
18.09.2021 10:55

Прилеп / Прилеп

Se prodava Mercedes Sprinter 316CDI 2012god.Registriran do 02-2022god. Predna i Zadna klima vo ekstra sostojba. Kompleten napraven servis so novi filtri. Komplet i smeneti site 4gumi novi za podetalni infirmacii na tel.075-532-394.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Ilco
Потврден огласувач
075-532-394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам