Se bara personal za rabota vo kujna
20.000 МКД
Цената не е фиксна
15.12.2022 16:53

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

podgotovka na gotveni jadenja i skara...rabotno vreme treta smena,ponedelnik do sabota.
tel kontakt viber 075457004

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

kate
Потврден огласувач
075457004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам