1 / 11
Се издава продава
80.000 €
Цената не е фиксна
06.10.2022 08:38

Битола / Битола

Број на соби:

12

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Долно Оризари Битола

За сите информации околу цена издавање или купопродажба на куќата ве молам да се јавите на 075 207 867 Златко. Во куќата има инсталиран соларен систем, сопствен алармен DSC уред и е луксузно опремена со сите потребни електрични кујнски апарати, машина за перење и сушење алишта.Се продава со се мебел.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Весна
Потврден огласувач
075 371 407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам