SE PRODAVA DOBAR PLAC VO KOZLE
165.000 €
11.04.2020 11:24

Карпош / Скопје

Квадратура:

420 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac, gradezno zemjiste na tvka i mirna lokacija vo Kozle so sledni parametri za idna gradba: golemina na plac 420m2, vo osnova 219m2, bruto izgradena povrsina 657m2, P+1+Po.
S 152

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan, Margarita
Потврден огласувач
078/391863
078/352627
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PLAC ZA INDUSTRISKA NAMENA NA KACANICKI PAT

30 €

SE PRODAVA PLAC ZA KUKA NA VODNO

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам