Logo

1155 socket maticna

Број на оглас: 3421130 | Објавен на: 27.02.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam ispravna maticna socket 1155
H61 h77 b75 z77 p67 h67
Pratete sliki na viber / whatsapp

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач