1 / 5
Kornizi aluminski
10 €
07.06.2022 12:33

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi aluminski kornizi-neotpakuvani,seuste vo najlon dolgi 4m.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070927874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам